- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/7/2018
G40X47X4A
Specifications
- Part # G40X47X4A
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
G40X47X4A
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
INA
OIL SEAL
40MM X 47MM X 4MM