- Part # DRS50140
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
DRS50140
PRECISION LOCKNUTS
SEAL CARRIER ASSEMBLY
95MM X 140MM X 30MM
W/ ROTARY SHAFT SEAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/29/2025
DRS50140
Specifications
- Part # DRS50140
- Category Machine Parts
- Category Bearing
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
DRS50140
PRECISION LOCKNUTS
SEAL CARRIER ASSEMBLY
95MM X 140MM X 30MM