- Part # RAD-TG-20303287
- Category HMI / MMI / OIT
- Category OIT Replacement Display/Touch
- Weight 0.90 lbs
Product Information
Description:
RADTG20303287
TOUCHGLASS
328MM X 252MM
VIEWING AREA: 310 X 234MM
DUAL 69MM CABLES W/ CONNECTORS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/22/2023
RAD-TG-20303287
Specifications
- Part # RAD-TG-20303287
- Category HMI / MMI / OIT
- Weight 0.90 lbs
Product Information
Description:
RADTG20303287
TOUCHGLASS
328MM X 252MM
VIEWING AREA: 310 X 234MM
DUAL 69MM CABLES W/ CONNECTORS