- Part # 5306A-SUB
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
5306ASUB
SUBSTITUTE FOR DAMAR 5306A
BULB/LAMP
120V
AMPS: 1.25
BULB SHAPE: T4
150W
COLOR: 3000
BASE: BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
RADWELL 3-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/30/2023
5306A-SUB
3-Year Radwell Warranty
Change Location
3-Year Radwell Warranty
Specifications
- Part # 5306A-SUB
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
5306ASUB
SUBSTITUTE FOR DAMAR 5306A
BULB/LAMP
120V
AMPS: 1.25
BULB SHAPE: T4
150W
COLOR: 3000