- Part # SLIM18YFRW
- Category Lighting
- Category Lighting Accessory
- Weight 5.00 lbs
Product Information
Description:
SLIM18YFRW
SLIM 18W WARM LED 120V TO 277V FROSTED LENS WHITE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/8/2021
SLIM18YFRW
Specifications
- Part # SLIM18YFRW
- Category Lighting
- Category Lighting Accessory
- Weight 5.00 lbs
Product Information
Description:
SLIM18YFRW