- Part # GS600-024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.99 lbs
Product Information
Description:
GS600024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
50-60 HZ
230V- 5.1A
115V-9.8A
24V OUTPUT
MAX 600V
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 5/21/2024
GS600-024
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GS600-024
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.99 lbs
Product Information
Description:
GS600024
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
50-60 HZ
230V- 5.1A
115V-9.8A
24V OUTPUT
MAX 600V