- Part # MRI58-A-R8-LTP-160-Z-V1-10M-A
Description:
MRI58AR8LTP160ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM CLAMPING FLANGE 8MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI58-A-R8-LTP-160-Z-V1-10M-A
Specifications
Description:
MRI58AR8LTP160ZV110MA