- Part # MRI58-A-R6-LTP-256-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI58AR6LTP256BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 58MM CLAMPING FLANGE 6MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI58-A-R6-LTP-256-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI58AR6LTP256BV110MA