- Part # MRI50-AW-R8-LTP-4-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Position Sensor/Transmitter/Monitor
Description:
MRI50AWR8LTP4BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM WATER PROOF 8MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI50-AW-R8-LTP-4-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
Description:
MRI50AWR8LTP4BV110MA