- Part # MRI50-AW-R6-HLD-4-Z-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI50AWR6HLD4ZV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM WATER PROOF 6MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI50-AW-R6-HLD-4-Z-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI50AWR6HLD4ZV110MA