- Part # MRI50-A-R6-TTL-50-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI50AR6TTL50BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 50MM CLAMPING FLANGE 6MM TTYL LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI50-A-R6-TTL-50-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI50AR6TTL50BV110MA