- Part # MRI40-AW-R8-LTP-80-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI40AWR8LTP80BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 40MM WATER PROOF 8MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI40-AW-R8-LTP-80-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI40AWR8LTP80BV110MA