- Part # MRI40-A-R8-HLD-125-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI40AR8HLD125BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 40MM CLAMPING FLANGE 8MM HIGH LINEDRIVER 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI40-A-R8-HLD-125-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Encoder/Resolver
Description:
MRI40AR8HLD125BV110MA