- Part # MRI40-A-R6-LTP-200-B-V1-10M-A
- Category Sensors & Switches
- Category Position Sensor/Transmitter/Monitor
Description:
MRI40AR6LTP200BV110MA
MAGNETIC INCREMENTAL ENCODER 40MM CLAMPING FLANGE 6MM PUSH-PULL 5V DC 10 METER CABLE AXIAL OUTPUT
Last Value Update: 3/26/2015
MRI40-A-R6-LTP-200-B-V1-10M-A
Specifications
- Category Sensors & Switches
Description:
MRI40AR6LTP200BV110MA