- Part # MCF47-12-100-R1
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 0.53 lbs
Product Information
Description:
MCF4712100R1
LIGHT CURTAIN RECEIVER 12MM X 19MM X 26MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/22/2008
MCF47-12-100-R1
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # MCF47-12-100-R1
- Category Safety Systems
- Category Light Curtain
- Weight 0.53 lbs
Product Information
Description:
MCF4712100R1