- Part # SM102035004FE
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SM102035004FE
THICK FILM RESISTOR
5MOHM
1.5W
1%
RESISTANCE:5MOHM
PRODUCT RANGE:SLIM-MOX SERIES
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR CASE / PACKAGE:RADIAL LEADED
VOLTAGE RATING:5KV
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/14/2024
SM102035004FE
Specifications
- Part # SM102035004FE
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SM102035004FE
THICK FILM RESISTOR
5MOHM
1.5W
1%
RESISTANCE:5MOHM
PRODUCT RANGE:SLIM-MOX SERIES
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%