- Part # ASG10X8X4NK
- Category Building Maintenance
- Category Container
- Weight 6.00 lbs
Product Information
Description:
ASG10X8X4NK
PULL BOX
TYPE 1
SCREW COVER
SIZE/DIMS: 10" X 8" X 4"
MATERIAL/FINISH: STEEL/GALVANIZED
NO KNOCKOUTS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 3/24/2026
ASG10X8X4NK
Specifications
- Part # ASG10X8X4NK
- Category Container
- Weight 6.00 lbs
Product Information
Description:
ASG10X8X4NK
PULL BOX
TYPE 1
SCREW COVER
SIZE/DIMS: 10" X 8" X 4"