- Part # MGJ6D122005DC
Description:
MGJ6D122005DC
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.8W
POWER SUPPLY APPROVALS GATE DRIVE
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.8W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 20V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 240MA
Last Value Update: 11/6/2024
MGJ6D122005DC
Specifications
- Part # MGJ6D122005DC
Description:
MGJ6D122005DC
DC-DC CONVERTER
2 O/P
4.8W
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 4.8W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 20V