- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Description:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA
ROHS COMPLIANT YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 11/6/2024
MGJ1D121905MPC-R13
Specifications
- Part # MGJ1D121905MPC-R13
Description:
MGJ1D121905MPCR13
DC-DC CONVERTER
19V
0.042A
POWER SUPPLY APPROVALS MEDICAL
NO. OF OUTPUTS 2 OUTPUT
OUTPUT POWER MAX 1W
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 1 19V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 1 42MA
OUTPUT VOLTAGE - OUTPUT 2 -5V
OUTPUT CURRENT - OUTPUT 2 42MA