- Part # DLP11SN900HL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DLP11SN900HL2L
CHOKE
COMMON MODE
90 OHM
0.15A
RATED CURRENT:150MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLP11S SERIES
IMPEDANCE:90OHM
COMMON MODE FILTER CASE:1.25MM X 1MM X 0.82MM
AUTOMOTIVE QUALIFICATION STANDARD:-
SVHC:NO SVHC (27-JUN ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/26/2020
DLP11SN900HL2L
Specifications
- Part # DLP11SN900HL2L
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DLP11SN900HL2L
CHOKE
COMMON MODE
90 OHM
0.15A
RATED CURRENT:150MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLP11S SERIES
IMPEDANCE:90OHM