- Part # DLM0QSB350HY2
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DLM0QSB350HY2
COMMON MODE CHOKE
35 OHM
0.12A
SMD
RATED CURRENT:120MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLM0QS SERIES
IMPEDANCE:35OHM
COMMON MODE FILTER CASE:0.65MM X 0.5MM X 0.3MM
AUTOMOTIVE QUALIFICATION STANDARD:-
SVHC:NO SVHC (2 ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/26/2020
DLM0QSB350HY2
Specifications
- Part # DLM0QSB350HY2
- Category Components
- Category Inductor/Choke/Coil
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
DLM0QSB350HY2
COMMON MODE CHOKE
35 OHM
0.12A
SMD
RATED CURRENT:120MA
INDUCTANCE:-
PRODUCT RANGE:DLM0QS SERIES
IMPEDANCE:35OHM