- Part # P6KE200A-RH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
P6KE200ARH
PRICE/EA. (MINBUY=4000) - TVS DIODE
600W
200V
DO-15
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:171V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:190V TO 210V
CLAMPING VOLTAGE VC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/1/2012
P6KE200A-RH
Specifications
- Part # P6KE200A-RH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
P6KE200ARH
600W
200V
DO-15