- Part # SMCJ48A-TP
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Accessory
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SMCJ48ATP
1500W TVS
48V UNIDIRECT
SMC / 13" REEL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/7/2011
SMCJ48A-TP
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SMCJ48A-TP
- Category Pneumatics
- Category Pneumatic Accessory
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SMCJ48ATP
1500W TVS
48V UNIDIRECT
SMC / 13" REEL