- Part # A20S-21E10G
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20S21E10G
22MM SELECTOR SWITCH
SPRING RETURN FROM RIGHT
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
GREEN KNOB
Last Value Update: 10/25/2017
A20S-21E10G
Specifications
- Part # A20S-21E10G
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20S21E10G
22MM SELECTOR SWITCH
SPRING RETURN FROM RIGHT
2 POSITIONS
110V 10A 1NO