- Part # A20L-A2E10QHW
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A20LA2E10QHW
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
WHITE
Last Value Update: 10/25/2017
A20L-A2E10QHW
Specifications
- Part # A20L-A2E10QHW
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A20LA2E10QHW
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC