- Part # A20F-2E10QM3G
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A20F2E10QM3G
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC
GREEN
Last Value Update: 10/25/2017
A20F-2E10QM3G
Specifications
- Part # A20F-2E10QM3G
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A20F2E10QM3G
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC