- Part # A20B-M2E10Y
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BM2E10Y
22MM MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO
YELLOW
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-M2E10Y
Specifications
- Part # A20B-M2E10Y
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BM2E10Y
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO