- Part # A20B-M1E10W
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BM1E10W
22MM MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
FLUSH HEAD
110V 10A 1NO
WHITE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-M1E10W
Specifications
- Part # A20B-M1E10W
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BM1E10W
FLUSH HEAD
110V 10A 1NO