- Part # A20B-A2E10Y
Description:
A20BA2E10Y
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO
YELLOW
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-A2E10Y
Specifications
- Part # A20B-A2E10Y
Description:
A20BA2E10Y
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO