- Part # A20B-A2E10G
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BA2E10G
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO
GREEN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/25/2017
A20B-A2E10G
Specifications
- Part # A20B-A2E10G
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
A20BA2E10G
EXTENDED HEAD
110V 10A 1NO