- Part # A204L-M2E10QHG-U
Description:
A204LM2E10QHGU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
GREEN
Last Value Update: 10/25/2017
A204L-M2E10QHG-U
Specifications
- Part # A204L-M2E10QHG-U
Description:
A204LM2E10QHGU
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC