- Part # A204L-M1E10Q3G-BU
Description:
A204LM1E10Q3GBU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL FLUSH HEAD & FLUSH MOUNTABLE
1NO 10A 110V
GREEN LED 12V AC/DC
Last Value Update: 10/25/2017
A204L-M1E10Q3G-BU
Specifications
- Part # A204L-M1E10Q3G-BU
Description:
A204LM1E10Q3GBU
1NO 10A 110V
GREEN LED 12V AC/DC