- Part # A204L-A2E10Q3R-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A204LA2E10Q3RU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 12V AC/DC
RED
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/25/2017
A204L-A2E10Q3R-U
Specifications
- Part # A204L-A2E10Q3R-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Product Information
Description:
A204LA2E10Q3RU
110V 10A 1NO
LED 12V AC/DC