- Part # F6025X24B1-RHR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
F6025X24B1RHR
DC FAN AXIAL BALL BEARING 24V 10V TO 28V 28CFM 42DB 60 X 60 X 25MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/28/2025
F6025X24B1-RHR
Specifications
- Part # F6025X24B1-RHR
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
F6025X24B1RHR