- Part # T85N11D114-12
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
T85N11D11412
SIGNAL RELAY
12VDC
1A
DPDT
20.2MM 9.8MM 12.5MM
THROUGH HOLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 7/9/2024
T85N11D114-12
Specifications
- Part # T85N11D114-12
- Category Panel Accessories
- Category Relay/Socket
- Weight 0.01 lbs
Product Information
Description:
T85N11D11412
SIGNAL RELAY
12VDC
1A
DPDT
20.2MM 9.8MM 12.5MM