- Part # SR085-30-02-03-12102-V100
- Category Machine Parts
- Category Slip Ring
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SR08530020312102V100
SLIP RING
30MM BORE
2 × 48V / 2A
3 × 240V / 16A
IP64
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/10/2026
SR085-30-02-03-12102-V100
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Slip Ring
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SR08530020312102V100
SLIP RING
30MM BORE
2 × 48V / 2A
3 × 240V / 16A