- Part # PLF-3-4-NO-60-NO-30-NO-18-NO-12
Description:
PLF34NO60NO30NO18NO12
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PP | CONNECTION: 2" NPT | 4 FLOATS | 1: NO
60" | 2: NO
30" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | LENGTH 60"
Last Value Update: 10/17/2025
Specifications
Description:
PLF34NO60NO30NO18NO12
60" | 2: NO
30" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | LENGTH 60"