- Part # XSEL-P-3-200I-60I-60I-E-EEE-0-2
- Category Servo Products
- Category Servo Drive/Servo Control
- Weight 32.00 lbs
Product Information
Description:
XSELP3200I60I60IEEEE02
SERVO CONTROLLER
3-AXIS
STANDARD
200W AXIS 1
INCREMENTAL
60W AXIS 2
60W AXIS 3
W/O NETWORK OPTION
EMPTY I/O
NO CABLE
200V 1-PHASE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 8/23/2022
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Servo Products
- Weight 32.00 lbs
Product Information
Description:
XSELP3200I60I60IEEEE02
SERVO CONTROLLER
3-AXIS
STANDARD
200W AXIS 1
INCREMENTAL
60W AXIS 2
60W AXIS 3
W/O NETWORK OPTION
EMPTY I/O
NO CABLE
200V 1-PHASE