- Part # SSPDACR-L-A-750-25-300-T2-M-A1S-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SSPDACRLA75025300T2MA1SAQ
LINEAR ACTUATOR
SINGLE-AXIS ROBOT
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
300MM STROKE
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
AQ SEAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/20/2023
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
SSPDACRLA75025300T2MA1SAQ
LINEAR ACTUATOR
SINGLE-AXIS ROBOT
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
300MM STROKE