- Part # ISPDB-LX-WA-200-20-1200-T2-M-A1E-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ISPDBLXWA200201200T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1200MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/26/2023
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ISPDBLXWA200201200T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
DUST-PROOF
ISPDB SERIES
LARGE MID-SUPPORT TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
20MM LEAD
1200MM STROKE