- Part # ISDBCR-M-WA-100-5-150-T2-M-A3S-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ISDBCRMWA1005150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
STANDARD SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
150MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
RIGHT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 1/26/2023
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Product Information
Description:
ISDBCRMWA1005150T2MA3SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
STANDARD SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
150MM STROKE