- Part # DGO-32-1450-PPV-A-B
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 7.00 lbs
Product Information
Description:
DGO321450PPVAB
LINEAR DRIVE
32 MM BORE
1450 MM STROKE
7-BAR
101 PSI
15225
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- FESTO 15225
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 6/12/2025
DGO-32-1450-PPV-A-B
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # DGO-32-1450-PPV-A-B
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 7.00 lbs
Product Information
Description:
DGO321450PPVAB
LINEAR DRIVE
32 MM BORE
1450 MM STROKE
7-BAR
101 PSI