- Part # SG310SCFC480MHZ
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SG310SCFC480MHZ
OSCILLATOR
SM
3.2X2.5MM
48.0MHZ
FREQUENCY:48MHZ
SUPPLY VOLTAGE:3.3V
OPERATING TEMPERATURE RANGE:-40¦C TO +85¦C
LOAD CAPACITANCE:15PF
NO. OF PI
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/29/2014
SG310SCFC480MHZ
Specifications
- Part # SG310SCFC480MHZ
- Category Components
- Category Crystal/Oscillator
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
SG310SCFC480MHZ
OSCILLATOR
SM
3.2X2.5MM
48.0MHZ
FREQUENCY:48MHZ
SUPPLY VOLTAGE:3.3V
LOAD CAPACITANCE:15PF