- Part # SLS-24-012T
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.80 lbs
Product Information
Description:
SLS24012T
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
REGULATED POWER SUPPLY
LINEAR
28.8W
+24VDC@1.2A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/12/2026
SLS-24-012T
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SLS-24-012T
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 2.80 lbs
Product Information
Description:
SLS24012T
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
REGULATED POWER SUPPLY
LINEAR
28.8W
+24VDC@1.2A