- Part # SCL10T512-DN
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.26 lbs
Product Information
Description:
SCL10T512DN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY SCL SERIES
DIN RAIL MOUNT
10 W
LINEAR DC
TRIPLE O/P
SINGLE PHASE
230 VAC INPUT
3 OUTPUTS
200 MA OUTPUT CHANNEL 1
300 MA OUTPUT CHANNEL 2
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/21/2024
SCL10T512-DN
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # SCL10T512-DN
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 1.26 lbs
Product Information
Description:
SCL10T512DN
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY SCL SERIES
DIN RAIL MOUNT
10 W
LINEAR DC
TRIPLE O/P
SINGLE PHASE
230 VAC INPUT
3 OUTPUTS
200 MA OUTPUT CHANNEL 1
300 MA OUTPUT CHANNEL 2