- Part # SCD30S48DN
- Category Controls & Indicators
- Category Conversion Module
- Weight 1.58 lbs
Product Information
Description:
SCD30S48DN
DC POWER SUPPLY
48VDC
0.6A
30W
48V DC-DC
DIN SWITCHING PS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 2/7/2025
SCD30S48DN
Specifications
- Part # SCD30S48DN
- Category Conversion Module
- Weight 1.58 lbs
Product Information
Description:
SCD30S48DN
DC POWER SUPPLY
48VDC
0.6A
30W
48V DC-DC