- Part # GLT-05-040
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.59 lbs
Product Information
Description:
GLT05040
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SWITCHING
5 - 24 VDC OUTPUT
3 OUTPUTS
40 W
OPEN FRAME
85 TO 264 VAC
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/25/2024
GLT-05-040
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GLT-05-040
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.59 lbs
Product Information
Description:
GLT05040
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
SWITCHING
5 - 24 VDC OUTPUT
3 OUTPUTS
40 W
OPEN FRAME
85 TO 264 VAC