- Part # GLS-04-200
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.16 lbs
Product Information
Description:
GLS04200
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
INPUT VOLTAGE
100-120/200-240 V AC / 50/60 HZ /5.2 A
OUTPUT: 200W / 24 VDC / 8.4 A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 4/8/2026
GLS-04-200
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # GLS-04-200
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 3.16 lbs
Product Information
Description:
GLS04200
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
INPUT VOLTAGE
OUTPUT: 200W / 24 VDC / 8.4 A