- Part # EBR6034HFD70W4X
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
EBR6034HFD70W4X
EXP RECEPTACLE. 60A 3W 4P. 70A BRKR
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 9/26/2025
EBR6034HFD70W4X
Specifications
- Part # EBR6034HFD70W4X
- Category Electrical Products
- Category Plug/Receptacle
- Weight 20.00 lbs
Product Information
Description:
EBR6034HFD70W4X