- Part # PSP500-230
- Category Power Supplies
- Category UPS
- Weight 7.80 lbs
Product Information
Description:
PSP500230
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
230 VAC
50/60 HZ
2.2 A
500 VA
300 W
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 12/9/2022
PSP500-230
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # PSP500-230
- Category Power Supplies
- Category UPS
- Weight 7.80 lbs
Product Information
Description:
PSP500230
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER SUPPLY
230 VAC
50/60 HZ
2.2 A
500 VA
300 W